☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #1416
    avatarGargaj
    Keymaster
    #6060
    avatarCaiwan
    Member

    Mostmár a félkész prodot kell X-TREME gyorsan helyrerakni… :D

    #6061
    avatarpohar
    Member

    Időgépet hozol?

    #6062
    avatarCharlie
    Moderator

    Nálam csak Skoda meg Amiga lesz, az majdnem olyan mintha a 80-as években lennél.

    #6063
    avatarMegabyte
    Member

    azé 80-as években nem sok Amiga volt az országban :)

    #6064
    avatar-SP-
    Member

    Kedves C64 őrültek!

    Segítséget szeretnék kérni. Vinnék C64 rlz-t a gfx compoba Functionön, de szükségem volna egy XM1541 kábelre, akár kölcsönbe, akár a partyn helyben, hogy át tudjak rakni rlz-t rendes floppyra.
    (bár a partyn nem tudom, hogy oldható meg, a laptopomon ugye nincs parallel port)

    Egyébként van C64-em, tokkal-vonóval, csak a cucc készült emulátoron :/ és csak emiatt nem akarok egy kábelt rendelni… kisegítene valaki?

    #6065
    avatarCharlie
    Moderator

    @SP:
    Ilyet nem tudok neked adni, de ha hozol 1541-et, a place-en áttoljuk Amigára (pl. neten) D64-ben, és kivésem neked, mert Amiga21541 kábelem az van, de az nem megy pumpával.

    De egyébként túlparázod a dolgot, mert gondolom a C64 kompógépben lesz IDE64 v4.1 mint rendesen, vagyis rádugják a laptopodat USB-n, és kb. két gombnyomással átmásolják a cuccot, aztán kész.

    #6066
    avatarMegabyte
    Member

    Nekem van ilyen kábelem, de szerintem is jobban jársz Charlie megoldásával, párhuzamos port híján meg pláne.

    #6067
    avatar-SP-
    Member

    Áhhá. Zsírdisznaj, akkor viszem a C64+1541-et a biztonság kedvért és intézem a place-en :) THX4info!

    #6068
    avatarzoom
    Keymaster

    SP: png-ben is simán elfogadjuk, mint tavaly Leonét. Már csak azért is mivel ha más oldschool release úgysem lesz (és lássuk be, a tavalyi évek alapján erre kevés az esély), akkor felesleges 1 kép kedvéért odaráncigálni egy szegény c64-et.

    #6069
    avatar-SP-
    Member

    OK, akkor nem görcsölök tovább :)

    #6070
    avatarmelak
    Member
    Charlie wrote
    Nálam csak Skoda meg Amiga lesz, az majdnem olyan mintha a 80-as években lennél.

    Mert mentálisan ott rekedtél :DDDDNálam lehet alkoholos ital miközben alkoholos befolyásoltságom lesz? :)

    #6071
    avatarCaiwan
    Member

    Party képek általam mind X-TREME rossz minőségben.… majd slengpungról beazonosítom a fejeket rendesen

    #6072
    avatarGeri
    Member

    blueghost, a demó lefagy a radeon 7500al szerelt laptopomon. majd ha vagy, lépj fel msnre és megnézzük hogy mitől. persze csak ha amúgy futnia kéne ezen a karin, ha nem támogatja, akkor majd valaki plz tegyen fel valami videóverziót róla

    #6073
    avatarGargaj
    Keymaster

    Esetleg probald meg szamitogepen. :)

    #6074
    avatarGeri
    Member

    már dolgozunk a problémán.

    #6075
    avatarMurphy
    Member

    Radeon 7500? Volt retro compo is? :)

    #6076
    avatarblueghost
    Member

    Nem, ez sajnos nem elég retro, a Voodoo 2 nem tud textúrába renderelni :-) Hmmm, vagy talán mégis?

    #6077
    avatarCharlie
    Moderator

    Radeon 7500? Használtam olyat az Amigámban, kb. 5 éve…

    #6078
    avatarGeri
    Member

    tudtam én,valaki belöki hogy igazi számítógép, erre Charlie bedumpolja hogy amiiiiiiga :D

    #6079
    avataradsr
    Member

    Miért, nincs igaza? Jó, még a c64-et elfogadtuk volna :-)

    #6080
    avatarGeri
    Member

    ne adj nekik ötleteket, mert még a végén beleforrasztanak egy radeont a commodoreba

    #6081
    avatarCaiwan
    Member
    #6082
    avatarGeri
    Member

    ebben nvidia van :D

    #6083
    avatarGeri
    Member

    blueghost, nemtom, ez lehet ugyanazt csinálja, mint amit akartál, próbáld ki:

    glTexEnvf(GL_TEXTURE_ENV, COMBINE_ARB, GL_ADD);

    #6084
    avatarblueghost
    Member

    Jaja, ezt használom, de ugye ezen felül lett volna a glBlendEquation, amit a Radeon 7500 nem támogat, de nem érdekes, mert csak 1 material típus van az engine-ben, ami nem GL_FUNC_ADD-ot használ, és az pont nincs benne a demóban, szóval nincs különbség.

    #6085
    avatarblueghost
    Member
    #6086
    avatarCaiwan
    Member
    #6087
    avatarBery
    Member

    Egy kurva magyar partin nem lehet érteni semmit. Valaki feliratozza már az előző videót ;)

    #6088
    avatarCaiwan
    Member

    … és küldje el nekem

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára